Jaką kurtkę wybrać na zimę 2017? Przegląd dla mężczyzn

Nie daj zaskoczyć się zimie i już dziś wybierz dla siebie kurtkę, która pozwoli ci ochronić się przed chłodem, który może nas wszystkich spotkać w najbliższych miesiącach. Z myślą o mężczyznach, którzy jeszcze nie skompletowali garderoby na zimę przygotowaliśmy kilka propozycji kurtek.

Feewear Antres

Każdy mężczyzna powinien uzupełnić swoją zimową garderobą o ciepłą kurtkę, która nawet podczas siarczystych mrozów zapewni komfort termiczny. Dobrą propozycją na takie uzupełnienie szafy jest model Feewear Antres, czyli kurtka wykonana z nylonu, który ochroni cię przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Model charakteryzuje się dość klasycznym krojem, oferującym pełną swobodę ruchów. Kurtka zatrzymuje ciepło, jednak jednocześnie zapewnia optymalny poziom cyrkulacji powietrza. Sporych rozmiarów kaptur zwiększa funkcjonalność produktu i gwarantuje ochronę przed wiatrem. Producent nie zapomniał o kieszeniach, w których możesz przechowywać podręczne przedmioty, takie jak portfel, klucze czy telefon.

Umbro Foll

Kolejna gruba kurtka stanowiąca świetne rozwiązanie w budowaniu zimowej garderoby dla mężczyzn. Lekki materiał doskonale ociepla w mroźne dni, ale przepuszcza powietrze, zapewniając właściwy poziom wentylacji. Odzienie nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest też funkcjonalna za sprawą pojemnego kaptura, głównych kieszeni i dodatkowych kieszonek. Model bez wątpienia przypadnie do gustu miłośnikom sportowego looku i streetwearowych trendów.

Umbro Black

Umbro Black

Kolejna propozycja w dzisiejszym przeglądzie to znowu produkt z oferty Umbro. Minimalistyczna stylistyka sprawdzi się przy różnych okazjach. Umbro Black z powodzeniem można użytkować jak kurtkę na spacer czy jako okrycie wierzchnie w drodze do pracy w czasie zimowych i mroźnych dni. Funkcjonalnym elementem projektu jest podwyższony kołnierz połączony z kapturem, przez co użytkownik zyskuje ochronę przed zmiennymi warunkami pogodowymi, z którymi zazwyczaj mamy do czynienia jesienią i zimą.

Feewear Dermi

Feewear Dermi

Feewear posiada w swoim asortymencie sporo produktów dedykowanych miłośnikom casualowego stylu. Feewear Dermi może stanowić fundament twojej zimowej garderoby. Kurtka znakomicie radzi sobie z ochroną przed chłodem, wiatrem oraz opadami atmosferycznymi. Zapewnia to gruby materiał, podwyższony kołnierz oraz głęboki kaptur.

Lotto Sento

Ostatnia propozycja w niniejszym przeglądzie to model Sento z oferty Lotto. Jest to produkt przeznaczony dla zwolenników nieco dłuższych fasonów. Kurtka powstała z bawełny (63%) oraz poliamidu (37%). Model wzorowany jest na klasycznych parkach.