Mistrzowski trening z Lotto - bądź jak Radwańska

Myślisz, że tenis jest elitarny i elegancki? Już od dawna nie! Jest dochodowy – to bez dwóch zdań. Tenisiści to jedni z najlepiej zarabiających sportowców na świecie. Ich stroje muszą być superwygodne, żeby pomagać w wygranej, a nie utrudniać. Od wielu sezonów nasza rodaczka – Agnieszka Radwańska – gra mecze w ubraniach marki Lotto. Jakie stroje na korcie preferuje? Sprawdź i graj jak mistrz!

Ścisły dress code

Ciekawostka na dobry początek - podczas Wimbledonu, czyli najstarszego i najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego na świecie, zawodnicy mają obowiązek gry w białych strojach. Są tacy, którzy cenią sobie tradycję, ale coraz częściej pojawiają się głosy, że obowiązujące przepisy są zbyt surowe, a organizatorzy przesadzają ze skrupulatnością. Tenisiści, którzy pozwalają sobie na zbyt wiele kolorowych elementów w stroju lub dodatkach, są karani wysokimi grzywnami. Jeśli grasz amatorsko lub półamatorsko, a Twoje umiejętności są jeszcze niewystarczające na Wimbledon, to możesz sobie pozwolić dosłownie na wszystko. Masz pełną dowolność jeśli chodzi o strój i akcesoria.

Owocna współpraca

Po sześciu latach sportowej kariery nasza duma narodowa – Agnieszka Radwańska podpisała kontrakt sponsorski na stroje sportowe z Lotto. Od 2011 roku jest twarzą (a raczej superzgrabnymi nogami) marki. Debiut na korcie w rzeczach włoskiego producenta co prawda nie był udany – Polka przegrała wtedy z Niemką Andżeliką Kerber. Ale później rozpoczęła się udana passa Radwańskiej, która trwa do dziś.

Ewolucja stylu Isi

Dotychczas zakładała obcisłe topy i elastyczne minispódniczki. Po podpisaniu kontraktu sponsorskiego z Lotto jej stylizacje się zmieniły. Teraz najczęściej stawia na dopasowane, jednoczęściowe sukienki. Ostatnie mecze w 2016 roku rozegrała w zestawie: dłuższy top i krótkie spodenki. Nieodłącznymi elementami są daszki, buty tenisowe i frotki na nadgarstki.

Stylowo i modnie

Agnieszka Radwańska dużą wagę przykłada do stylizacji – nie wychodzi na kort bez starannie skompletowanego zestawu. Nawet podczas zawodów tenisowych jest superkobieca, modna i zadbana. Żadnego meczu nie rozegrała bez starannie pomalowanych paznokci, najczęściej w kolorach powiązanych z turniejem lub krajem, w którym się znajduje.

Noś się jak Radwańska!

Idź za przykładem naszej topowej tenisistki! Sprawdź kolekcję w strefie Lotto w naszym sklepie. Zobacz superkobiece, modne propozycje: buty tenisowe, koszulki polo, t-shirty, krótkie spódniczki, sukienki, szorty. Trenuj jak mistrz!