25% zniżki z marką Feewear - propozycje obuwia na sezon jesienno-zimowy

W sklepie 50style.pl do 28 września masz okazję kupić produkty z asortymentu marki Feewear 25% taniej! Z uwagi na fakt, że w ostatnim czasie pogoda staje się coraz bardziej jesienne, przygotowaliśmy przegląd męskich butów na sezon jesienno-zimowy. Wszystkie zaprezentowane poniżej modele można kupić w mocno obniżonych cenach.

Feewear Haga 2

Feewear Haga 2 FWMO217021

Model, który będzie znakomitym uzupełnieniem jesienno-zimowych stylizacji dla panów, którzy cenią niebanalny design i wygodne rozwiązania. Sportową cholewkę pokryto zamszem, przez co nadano sylwetce przyciągającego uwagę efektu. Buty z powodzeniem można wykorzystać zarówno podczas spacerów po mieście, jak i nieco dłuższych wypadów po skomplikowanie ukształtowanym terenie. Gruba podeszwa z odpowiednio wyprofilowanym bieżnikiem sprawdzi się świetnie na różnych nawierzchniach.

Feewear Celt

Feewear Celt FWMO217016

Niniejsza propozycja to model obuwia trekkingowego, które idealnie będzie się nadawało dla osób lubiących spędzać jesień w sposób aktywny. Model charakteryzuje się niskim profilem cholewki, co wpływa na swobodę ruchów i ogólny komfort użytkownika. Cholewka została wyprodukowana z wytrzymałego materiału syntetycznego, który zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza butów. W środku znajdziemy przyjemną w dotyku wyściółkę z materiału tekstylnego. Całość postawiono na typowej dla obuwia outdoorowego podeszwie, gwarantującej optymalny poziom amortyzacji oraz przyczepność do podłoża w różnych warunkach terenowych.

Feewear Noted

Feewear Noted FWMO216015

Kolejne buty trekkingowe, które sprostają zmiennym warunkom atmosferycznym, z którymi będziemy mieli do czynienia na co dzień w najbliższych miesiącach. Tym razem coś dla fanów wysokiej cholewki. Feewear Noted powstały z odpornego na uszkodzenia materiału syntetycznego. Sylwetkę skonstruowano w taki sposób, by dobrze dopasowywała się do stopy i zapewniałą komfort użytkowania przy każdym kroku. Kolor bazowy uzupełniono kontrastującymi wstawkami, co potwierdza, że marka Feewear lubi zadbać o detale każdego projektu.

Feewear Blare

Feewear Blare FWWO217008

Czwarta propozycja w dzisiejszym przeglądzie męskich butów Feewear na sezon jesienno-zimowy to obuwie dla ludzi potrzebujących solidności i przyjemnego dla oka designu. Model Feewear Blare ma cholewkę z wysokiej jakości skóry naturalnej, która nie przepuszcza woda, dzięki czemu buty te są dobrym wyborem nawet w czasie deszczowych dni. Podeszwa z phylonowej pianki amortyzuje wstrząsy, a przemyślanie zaprojektowany bieżnik czuwa nad przyczepnością do podłoża.