Przegląd męskich koszulek polo z nadrukiem

Męskie koszulki polo cieszą się uznaniem wielu osób zainteresowanych światem mody. Ten element garderoby obecny jest zarówno w odzieżowych sieciówkach, jak i w kolekcjach znanych i wybitnych projektantów.

Krótka historia koszulki polo

Za dzisiejszą obecność koszulek polo w sklepach odpowiedzialny jest René Lacoste, nieżyjący już francuski tenisista, założyciel słynnej marki z zielonym krokodylkiem. Lacoste pewnego razu stwierdził, że stroje do tenisa są niewygodne i przeszkadzają w grze. Postanowił więc zaprojektować dla siebie koszulkę z krótkim rękawem i kołnierzykiem. Jak pomyślał, tak zrobić. W stworzonej przez siebie koszulce pojawił się na korcie, gdzie wywołał sporo emocji wśród sportowców, dziennikarzy i opinii publicznej. Ogromnej liczbie osób nowy uniform popularnego zawodnika bardzo się spodobał. Za namową przyjaciela René otworzył fabrykę i wprowadził zaprojektowany przez siebie produkt do masowej sprzedaży.

Propozycje męskich koszulek polo z nadrukiem

Feewear Polo Chuck

Marka Feewear, specjalizująca się w minimalistycznym designie, tym razem przygotowała coś dla zwolenników stonowanych, ale nieco wyróżniających się z tłumu projektów. Feewear Polo Chuck to bawełniana koszulka polo o klasycznym kroju, który przypadnie do gustu nie tylko entuzjastom tenisa, ale przede wszystkim mężczyznom lubiącym sportową elegancję. Produkt znajdzie swoje zastosowanie w czasie cieplejszych dni. Feewear Polo Chuck ze względu na swój design może być wkomponowana w typowo miejskie stylizacje oraz casualowy look. Wyróżniającym tę koszulkę elementem są poziome paski kontrastujące z materiałem bazowym. Model pokryto wzorem poniżej klatki piersiowej.

Lotto Polo Entrada

Koszulka polo Lotto Polo Entrada

Lotto również dobrze radzi sobie z projektowaniem przykuwających wzrok koszulek polo. Model Lotto Polo Entrada jest ciekawym rozwiązaniem dla tych, którym znudziły się jednokolorowe koszulki i szukają czegoś, co pomoże im urozmaicić wakacyjne outfity. Na modelu zauważyć możemy zastosowanie grubych pasków w różnych kolorach, co gwarantuje energiczny i wyrazisty look. Koszulkę wyprodukowano z wysokiej jakości bawełny. Całość dopełniają jednolite wykończenia rękawów i kołnierz.

Zobacz wszystkie koszulki polo w naszym sklepie.