Baner z Nike Air Max Motion LW

Inspiracją przy projektowaniu modelu Air Max Motion LW były retro buty biegowe. Marka czerpie również z poprzednich, superpopularnych modeli: Air Max 16 i Tanjun. Z tych wpływów powstały zgrabne, nowoczesne i przyczepne buty. Skusisz się na kolejną parę?

Wybuchowa mieszanka

Buty Air Max Motion LW to udane połączenie dwóch innych propozycji Nike. Z jednej strony widać nawiązanie do AM 16, z drugiej do superpopularnych Tanjunów. Z Air Maxów czerpie sylwetkę i kształt buta, podeszwy i cholewki. Również nacięcia, która wspomagają naturalny ruch stopy, zostały „pożyczone” od Nike Air Max Motion 16. Technologia Air Max, czyli amortyzująca poduszka ze sprężonym powietrzem, to kolejna wspólna cecha tych dwóch par. Z kolei wierzch z siateczki mesh to inspiracja Tanjunami.

Dlaczego lepiej nie mieć Air Maxów?

Bo wzbudzają zazdrość osób, które ich nie mają. Na każdym kroku musisz na siebie uważać, oglądać się przez ramię. Musisz je trzymać pod kluczem – tylko wtedy masz gwarancję, że nie znikną z półki z butami w przedpokoju. Musisz o nie dbać i je pielęgnować. Wielogodzinne pucowanie, polerowanie, kąpiele – to czasochłonne i angażujące zajęcie. Wyglądasz w nich supermodnie, ludzie zauważają Ciebie i Twoje buty. Nie patrzą Ci w oczy, ale pod nogi. Już wiesz dlaczego :)

50 odcieni czerni

Czarne buty to niezbędnik w każdej szafie. Dlaczego? Bo są uniwersalne i pasują do wielu okazji. Dobrze komponują się z ciemnym lub czarnym dołem, ale nie musisz się ograniczać. Zdaniem ekspertów nie jest to kolor, tylko całkowity brak koloru. Jest to też całkowicie nieograniczone pole możliwości ogrania czerni z innymi barwami, fakturami i wzorami.

Niewinna biel

Kojarzy się z suknią ślubną, letnimi, dziewczęcymi sukienkami. Symbolizuje niewinność i czystość. Samo słowo biel pochodzi od bielizny, która w dawnych czasach była wytwarzana wyłącznie w kolorze mleka. Z drugiej strony jest to nieodłączny synonim kiczu, na przykład białe kozaczki lub męskie buty z długim szpicem. Aktualnie barwa nie jest już tak jednoznaczna jak kiedyś. Została przeinterpretowana i nosi się ją teraz supernowocześnie. Możesz założyć total look – biel od stóp do głów lub tylko w detalach, np. w butach czy na torebce.

Białe Air Max Motion 16 dla kobiet

Damski wariant: Nike AM Motion LW w cieszącej się niesłabnącą popularnością monochromatycznej bieli

Wielki błękit

W jasnym odcieniu błękitu doskonale wyglądają blondynki z jasnymi oczami. Mogą sobie pozwolić nawet na total look. Jeśli masz ciemne włosy, to lepiej nosić bardziej atramentowe odcienie lub indygo. Niebieskiego nie noś od stóp do głów, tylko łącz z innymi barwami. Jeśli masz zimny odcień cery, to błękit noś tylko w dodatkach, bo inaczej kolor podkreśli twoją bladość.

Niebieskie Air Max Motion 16 dla kobiet

Kolejny model dla kobiet: Nike Airmax Motion LW tym razem w błękitnej cholewce