Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia i rozkwita. Zrzucasz gruby, wełniany sweter, ocieplaną kurtkę i zimowe buty. Odważniej i chętniej nosisz kolory i wzory. Intuicyjnie wybierasz jaśniejsze, pastelowe barwy. Cieszysz się życiem. Uprawiasz sporty i spędzasz czas na świeżym powietrzu. Twoje stylizacje również odzwierciedlają to, co widać za oknem.

Total look

Najmodniejsze w ostatnich miesiącach stylizacje są monochromatyczne. Znów stajesz przed lustrem i na usta ciśnie się odwieczne pytanie: co na siebie włożyć? Odpowiedź brzmi: skomponuj zestaw w jednym kolorze. Od stóp do głów załóż na przykład czarny, szary lub granatowy. Pułapką jednokolorowych zestawów są bardzo jasne barwy. Jeśli nie posiadasz idealnej sylwetki i daleko ci do Ewy Chodakowskiej, to zrezygnuj z bieli, kremowych barw, pudrowego różu i beżu - powiększają i pogrubiają sylwetkę. Najbezpieczniejsza jest oczywiście czerń.

Ciepło/zimno

Ciepłe kolory, to czerwony, żółty i pomarańczowy oraz wszystkie ich kombinacje. Zimne barwy to zielony, niebieski i fioletowy w przeróżnych konfiguracjach. Jeśli posiadasz ciepły odcień skóry, to zakładaj ciepłe kolory, tak samo postępuj z zimnym. Być może intuicyjnie sięgasz po pasujące do Ciebie - otwórz szafę i zobacz, jakie barwy w niej dominują. Nie ma zakazu zakładania innych kolorów, spoza Twojej palety, ale lepiej wybieraj je w detalach i dodatkach: butach, biżuterii, na zegarku lub torebce.

Neutralnie? Naturalnie

Szarość, jasny brąz, czerń i biel to kolory neutralne. Możesz je połączyć z innymi barwami lub z nimi w roli głównej stworzyć samodzielną, interesującą stylizację. Neutralne barwy pasują zarówno ciepłemu jak i zimnemu typowi kolorystycznemu. Stylizacje w takiej tonacji najlepiej sprawdzają się w lecie. Pięknie podkreślają opaleniznę i dodają świeżości Twojej cerze.

Feewear Tenese

Propozycja marki Feewear jest supermodna, klasyczna, aż w 6 wariantach kolorystycznych. Buty są sznurowane, dzięki temu możesz idealnie dopasować ich szerokość nawet do bardzo wąskiej stopy. Białe, niebieskie, granatowe, czerwone, intensywnie różowe i delikatnie żółte – taką różnorodność znajdziesz w linii Tenese. Jednolity kolor będzie pasować praktycznie do wszystkiego, na przykład total looku. Białe załóż do czarnego zestawu, czerwone dobrze skomponują się z granatowym dołem, a różowe z szarym.


Wszystkie modele Feewear Tenese