Formy płatności

Opcje płatności za produkty zakupione w sklepie internetowym 50style.pl:

  • przesyłka za pobraniem - płatność przy odbiorze (powinieneś posiadać odliczoną kwotę). UWAGA! Dla Twojego komfortu wprowadziliśmy możliwość bezgotówkowej płatności kartą debetową lub kredytową przy wyborze metody za pobraniem.
  • płatność online (DotPay) - kartą kredytową, e-przelewem. W przypadku zamówień odbieranych w sklepie stacjonarnym oraz przesyłek do paczkomatów inPost jedyną możliwą opcją płatności jest przelew online za pośrednictwem DotPay,
  • przelew zwykły - przedpłata na podstawie danych do przelewu dostępnych po złożeniu zamówienia oraz wysyłanych na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia oraz login (adres e-mail).

Informacje dodatkowe

Operatorem płatności elektronicznych w 50style.pl jest DotPay. Dotpay istnieje na rynku od 2000 roku. Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności w Internecie.

 

DotPay

 

Jeśli wybierzesz formę płatności za pobraniem, za przesyłkę zapłacisz w momencie jej doręczenia przez kuriera. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną kwotę. Uprzedź również np. pozostałych domowników o fakcie nadejścia przesyłki.

Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia należy wpisywać w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie 50style.pl możesz podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dotyczące np. opóźnionego terminu nadania przesyłki).
4.81 / 5 Obliczone na podstawie 858 opinii 50Style.pl