Koszty dostawy i wysyłka

 
Forma wysyłki

Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD lub firmy InPost.
Istnieje również możliwość dostarczenia paczki do wybranego sklepu 50 style (usługa Inshop).

 
Czas dostawy

Większość zamówień dostarczana jest w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Więcej informacji

 
Koszty dostawy

Darmowa dostawa
  • 6,90 zł dla zamówień do paczkomatów opłaconych on-line (DotPay).
  • 6,90 zł dla zamówień kurierem opłaconych on-line (DotPay) oraz przelewem zwykłym (odnotowanie płatności w przypadku przelewu zwykłego może potrwać do 2-3 dni roboczych).
  • 9,90 zł dla zamówień kurierem płatnych za pobraniem. UWAGA! Dla Twojego komfortu wprowadziliśmy możliwość bezgotówkowej płatności kartą debetową lub kredytową przy wyborze metody za pobraniem.
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień odbieranych przez klientów w sklepach stacjonarnych 50 style.
  • Dostawa za 0 zł dla wszystkich zamówień równych lub przekraczających wartość 200 zł w przypadku paczek dostarczanych przez firmę kurierską DPD oraz przesyłek zamawianych do paczkomatów.

Uwaga! W przypadku zakupu kilku produktów w ramach jednej transakcji, zamówione towary mogą być wysłane do Ciebie w więcej niż jednej paczce. W sytuacji gdy to Ty pokrywasz koszty dostawy, płacisz wyłącznie za jedną przesyłkę.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, pozostającego do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 – 17:00. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.

 
4.81 / 5 Obliczone na podstawie 858 opinii 50Style.pl