Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Sklep Confront

Marka, która odważnie wychodzi naprzeciw panującym trendom i wprowadza na rynek charakterystyczną odzież i obuwie, które pozwalają wyróżnić się z tłumu i podkreślić indywidualizm. Confront to moda na co dzień, idealna dla młodych ludzi, którzy szukają w modzie miejsca dla siebie.

Ponadczasowy, sportowy design w połączeniu z odważnymi, przebojowymi wzorami łamie utarte schematy. Światy sportu i casualu łączą się ze sobą swobodnie w projektach marki.

Kolekcje Confront nawiązują do sportów jak tenis czy golf, które w kulturze od zawsze były uważane za elitarne. Jeśli szukasz marki, z którą będziesz mógł się identyfikować, Confront może okazać się odpowiedzią na Twoje potrzeby. Połączenie przyjemnych w dotyku materiałów, wygodnych fasonów bluz, kurtek czy t-shirtów pomoże stworzyć ciekawą, codzienną kombinację, wyróżniającą się na tle innych.

    buty trekkingowe Salomon     buty trekkingowe adidas     kurtki Nike     New Balance U420     czapki     trapery Catmandoo     kurtki zimowe Nike     środki pielęgnacyjne     portfele     kurtki zimowe Lotto     kurtki zimowe Reebok  4.81 / 5 Obliczone na podstawie 858 opinii 50Style.pl