Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Produkty Salomon damskie

Buty i akcesoria Salomon damskie są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort nawet w trakcie niezwykle intensywnych treningów. Nowoczesne technologie, dbałość o jakość, ciekawe wzornictwo sprawiają, że produkty Salomona z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy lubią żyć aktywnie.

Gotowi, do biegu, start!

Buty Salomon damskie do biegania to idealny wybór! Specjalna konstrukcja podeszwy skutecznie amortyzuje wstrząsy i redukuje zmęczenie. Zastosowanie przewiewnej siateczki, np. w modelu SENSE LINK W IGLOO, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Projektanci Salomon damskie kolekcje tworzą tak, aby zapewnić maksimum wygody w najlepszym stylu.

Przed siebie

Salomon to także doskonałe buty trekkingowe, które są niezawodne w trakcie długich wędrówek. Obuwie tej marki doceniają zawodowi sportowcy, ale z pewnością przypadną do gustu także początkującym wielbicielom trekkingu. Damskie modele posiadają kolorowe detale, dzięki czemu doskonale będą pasować do kolorowych bluz i kurtek.

Zobacz bogatą ofertę marki Salomon na 50style.pl i sklepach 50 style.4.81 / 5 Obliczone na podstawie 858 opinii 50Style.pl