Hexalite

Hexalite

Technologia Hexalite to prawdopodobnie najbardziej innowacyjny system amortyzacji stosowany w podeszwach butów. Została stworzona w 1990 roku i niemal natychmiast rozpoczęto wykorzystywanie jej w obuwiu przeznaczonym do uprawiania takich sportów jak tenis, koszykówka czy bieganie. Niedługo potem swoje miejsce znalazła także w produktach dla amatorów, ponieważ skutecznie minimalizowała ryzyko kontuzji i sprawiała, że komfort aktywności nie miał sobie równych. Większa dostępność tego rozwiązania sprawiła, że cena obuwia, w którym wykorzystuje się tę technologię, nie jest już zaporowa. Dlatego Ty też możesz pozwolić sobie na najwyższą jakość!

Inspiracją dla Hexalite był plaster miodu – najdoskonalszy i najbardziej wytrzymały kształt pochodzący z natury. Został on pokryty warstwą termoplastycznego karbaminianu etylu, który pozwala utrzymać odpowiedni kształt podeszwy i buta oraz znacznie zwiększa jego przystosowanie do użycia w wymagających sytuacjach. Ten rodzaj podeszwy jest cztery razy mocniejszy niż słynna EVA, rozpraszając wstrząsy o wiele skuteczniej. To już najwyższy poziom amortyzacji.

Hexalite używana jest w najlepszych modelach butów Reebok, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jej obecność to nie tylko gwarancja ochrony stopy i możliwości uprawiania sportów tak profesjonalnie, jak i amatorsko z minimalnym ryzykiem kontuzji. To także doskonały design i wybór spośród kilkudziesięciu modeli trafiających w nawet najbardziej wymagające gusta. Jeśli szukasz butów, które będą łączyły w sobie wytrzymałość, bezpieczeństwo i najlepsze wzornictwo, warto rozważyć zakup Reeboków, w których skrywa się to rozwiązanie. W 50 style wybraliśmy dla Ciebie najlepsze modele w najbardziej atrakcyjnych cenach. Nieważne, czy chcesz zwiększyć komfort chodzenia podczas codziennego użycia, czy planujesz wypad za miasto i nie masz ochoty martwić się o wytrzymałość swoich butów. A może trenujesz? W każdej z tych funkcji sprawdzi się podeszwa z amortyzacją Hexalite. To będzie zupełna zmianą jakości. Zmiana, którą pokochasz.