Produkty męskie Quiksilver w 50style

Piękno australijskich wybrzeży, wiatr we włosach i wysokie fale – marka Quiksilver założona przez dwóch zapalonych surferów w swoich kolekcjach doskonale oddaje klimat wakacji. Ubrania, obuwie i akcesoria Quiksilver męskie to doskonały wybór dla wszystkich wielbicieli sportowego luzu.

Totalny chillout

Marka Quiksilver początkowo tworzyła ubrania i akcesoria wyłącznie do surfingu. Jednak zamiłowanie do sportów ekstremalnych sprawiło, że w dziś w jej ofercie znajdziemy także odzież, buty i akcesoria do skateboardingu i snowboardu oraz rzeczy na co dzień. Marka jest doskonale rozpoznawalna na całym świecie, także dzięki współpracy z samym Tonym Hawkiem. Jeśli cenisz sobie wolność, luz i wygodę, kolekcje Quiksilver męskie są właśnie dla Ciebie! Surferskie dziedzictwo doskonale widać w projektach marki. Lekkość, dynamika, mnóstwo kolorów i printów – właśnie takie są produkty Quiksilver męskie.

Poczuj ten styl i już teraz zobacz ubrania, buty i akcesoria marki Quiksilver w sklepie 50style.pl!4.81 / 5 Obliczone na podstawie 858 opinii 50Style.pl