Zapis do newslettera

CO ZYSKASZ

extra rabat 10%
na zamówienie

newsy o zniżkach podczas
promocji i akcji specjalnych

informacje o nowościach

pewność że nie ominie Cię
start żadnej wyprzedaży

Jak zapisać się do newslettera?

To bardzo proste!

1. Uzupełnij formularz znajdujący się na stronie i zapisz wprowadzone dane. Na wskazany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny.

2. Kliknij w link „Aktywuj newsletter”, potwierdzając swój zapis.

3. Kod rabatowy uprawniający do skorzystania ze zniżki 10% znajdziesz w kolejnej wiadomości, którą otrzymasz w ciągu kilku godzin oraz na stronie, na którą zostaniesz przekierowany po kliknięciu w link potwierdzający subskrypcję.

4. Skorzystaj ze swojego kodu w ciągu 48 godzin od potwierdzenia subskrypcji. Kod ważny jest tylko na 50style.pl i nie łączy się z innymi promocjami.

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych.
Szczegóły w regulaminie oraz w polityce prywatnosci.

*Rabat jest jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami. Kod jest ważny przez 48 godzin od potwierdzenia subskrypcji, do wykorzystania tylko na 50style.pl. Akcja trwa od dnia 21.05.2019r. do odwołania.

Questions & answers:

Co zrobić, jeśli nie dotarł do mnie e-mail z linkiem aktywacyjnym?

Cały proces może potrwać do 5 godzin. Wciąż nie widzisz wiadomości? Sprawdź zakładkę SPAM lub Oferty. Jeżeli nie znajdziesz e-maila, wypełnij formularz jeszcze raz lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Ile jest ważny kod rabatowy?

Indywidualny kod rabatowy jest jednorazowy i ważny przez 48 godzin od momentu jego otrzymania.

Czy kod za zapis do newslettera łączy się z innymi promocjami?

Nie, jednorazowy kod rabatowy za zapis do newslettera nie łączy się z innymi promocjami i akcjami specjalnymi. Złóż osobne zamówienia, jeżeli chcesz skorzystać z rożnych ofert specjalnych.

Dlaczego cena po wprowadzeniu kodu rabatowego podniosła się?

Najprawdopodobniej wybrany przez Ciebie produkt jest objęty promocją ze zniżką wyższą niż ta wynikająca z kodu rabatowego za zapis do newslettera. By powrócić do korzystnej dla Ciebie promocji, wyczyść cache przeglądarki lub dokonaj transakcji w trybie incognito. Dowiedz się, jak uruchomić tryb incognito w przeglądarce Chrome, Firefox i Microsoft Edge.

Czy mogę zrezygnować z newslettera?

Tak, oczywiście. Jeśli postanowisz zrezygnować z subskrypcji newslettera, możesz to zrobić klikając w link w stopce wiadomości.