Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Sklep O'Neill

Plaża, surfing, nieujarzmione fale, cudowna słoneczna pogoda, malownicze nadmorskie widoki – oto obrazki rodem ze słonecznej Kalifornii, która jest ojczyzną cenionej marki O'Neill. Kreatorem firmy był Jack O'Neill.

Na początku działalności firma tworzyła sprzęt i odzież przeznaczoną dla osób uprawiających surfing. Specjalistyczne kombinezony były jednak wstępem do prawdziwej ekspansji na rynek mody miejskiej, której efekty możemy dziś oglądać. Odzież i buty marki O'Neill naznaczone są wyraźnymi wpływami surfingowego stylu. Widać w nich kalifornijskie korzenie, widać również dynamizm i mnóstwo pozytywnej energii. Marka O'Neill nie boi się kolorów ani odważnych wzorów. Wielobarwne miszmasze, motywy słońca, palm, kwiatów oraz innych wycinków ze świata natury widoczne są na koszulkach, topach, bluzach. Producent zadbał również o całą gamę krótkich spodenek w stylu sportowo-plażowym, dostępnych w wielu ciekawych barwach. Dużą część oferty stanowi obuwie, zarówno sportowe, jak i letnie.Kalifornijski, słoneczny, nadmorski klimat doskonale został oddany w japonkach O'Neill.

W naszym sklepie znaleźć można wiele ich modeli, które dzięki swej bogatej kolorystyce genialnie wpasowują się w plażową atmosferę. Jednak japonki O'Neill mogą służyć również jako uzupełnienie wakacyjnego stroju miejskiego. Niezależnie od tego, czy wybierasz się nad wodę, na spacer czy w miasto, w upalne dni buty te sprawdzą się rewelacyjnie. Wykonane są z dobrych, trwałych materiałów, charakteryzują się dobrą przyczepnością i wygodą. Twoja stopa będzie czuć się w nich świetnie. Wyszukana kolorystyka i ciekawe wzory japonek O'Neill dodadzą Ci pozytywnej energii.

Poszukiwania letniego obuwia warto rozpocząć w naszym sklepie. Zgromadziliśmy w ofercie atrakcyjne egzemplarze klapek O'Neill, które zachwycają nieprzeciętnymi odcieniami i niezwykle udanym wzornictwem. Koronnym atutem zakupów u nas są niebywale niskie ceny. Dlatego warto na bieżąco śledzić naszą ofertę, zawsze może pojawić się w niej szałowe, markowe obuwie, które kupisz za przysłowiowe grosze.

    buty trekkingowe Salomon     adidas honey     New Balance U420      buty trekkingowe adidas     buty trekkingowe reebok     reebok classic     trampki converse

 
4.81 / 5 Obliczone na podstawie 858 opinii 50Style.pl