Piłka na euro 2020 - adidas Uniforia

Zmień treść wyszukiwanej frazy. Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

adidas Uniforia – mistrzowska piłka

Piłka to najważniejszy element znajdujący się w torbie sportowej każdego piłkarza. Innowacyjne technologie wykorzystywane przez cenionych producentów sprawiają, że zawodnicy są w stanie wykorzystać maksymalnie swój naturalny potencjał na boisku. Nie lada gratką dla fanów futbolu z pewnością będzie model adidas Uniforia, który w różnych rozmiarach można kupić w naszym sklepie online 50style.pl.

adidas Uniforia – poczuj się jak na Euro 2020!

Znana na całym świecie niemiecka marka adidas zajmuje się projektowaniem piłek na mistrzostwa Europy od 1972 roku. Model przeznaczony na 16. edycję jednego z najważniejszych w piłkarskim świecie turniejów zaprezentowano w 2019 roku. Białą futbolówkę pokryto czarnymi wzorami, które przywodzą na myśl linie naniesione pędzle, co ma symbolizować równość europejskich narodów. Całość uzupełniono kolorowymi liniami, które nawiązują do bliskości różnych kultur. adidas Uniforia przeszła liczne testy, zanim trafiła na rynek i była dokładnie sprawdzana przez profesjonalnych piłkarzy. Doskonałe parametry sprawiły, że model otrzymał znak jakości FIFA Quality Pro. Piłka pokryta jest materiałem „HI-White”, dzięki czemu zarówno zawodnicy, jak i kibice mogą łatwiej dostrzec ją na boisku. Bezszwowa konstrukcja usprawnia trajektorię lotu oraz ułatwia kontrolowanie piłki.

adidas Uniforia to nie tylko oficjalna piłka Euro 2020, które odbędą sie w 2021 roku, lecz również futbolówka używana aktualnie w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Sprawdź dostępne w naszym sklepie internetowym 50style.pl warianty!