Pochodząc z Manchesteru, którego ulice żyją futbolem, Umbro jasno określa styl, któremu kibicuje.

Bez ograniczeń, niezależnie od tego, co robisz i gdzie jesteś, podwójne diamenty w logo stoją murem za wygodą i bezkompromisową odwagą w byciu sobą.

Poznaj świat Umbro. Należysz do niego?

Betonowe kwadraty blokowisk

w towarzystwie najlepszej ekipy, z którą jesteś na dobre i na złe, nadają charakteru wszystkim waszym wspólnym działaniom. Znacie się z podwórka – razem wisieliście na tym samym trzepaku, siedzieliście na tej samej ławce, wciąż kibicujecie tej samej drużynie. Jesteście razem na trybunach, na boisku i w pubie.

Podobnie jak bracia Harold i Wallace Humphrey rozkręcali markę w zaprzyjaźnionym pubie, tak i kumple spod znaku Umbro wiedzą, że warto trzymać się razem.

We wspólnocie jest siła, dzięki której można wszystko!

Dobrych przyjaciół poznaje się po znaku Umbro. Poznaj go dobrze, jeśli chcesz zwyciężać.

W końcu 95 lat wierności piłce zobowiązuje! Everton, Westham United czy PSV Eindhoven na pewno znasz te drużyny – one też chodzą z logo Umbro, podobnie jak ponad 60 drużyn na świecie.

Za sprawą sportowych korzeni brytyjskiego brandu nauczysz się, że rywalizacja jest ważna - to napędza do działania. Jednak w wielkim finale pamięta się tylko zwycięzców.

Umbro to autentyczność.

Umbro ma wielu kumpli.

Umbro pokazuje, na czym polega przyjaźń na dobre i na złe.

[script]$(document).ready(function(){ $('.page_slider').slick({ infinite: true, slidesToShow: 3, slidesToScroll: 1, speed: 300, centerMode: true, variableWidth: true,prevArrow: $('.prev'),nextArrow: $('.next'),responsive: [{breakPoint: 800,settings: {slidesToShow: 1}}]});const photo1 = $('#photo_1');const text2 = $('#text_2');const text4 = $('#text_4');$(window).resize(function() { if ($(window).width() <= 800) { $('#row_part_2').append(photo1);$('#lp_row_2').append(text2);$('#row_part_5').append(text4);} else { $('#row_part_1').append(photo1);$('#row_part_2').append(text2);$('#row_part_4').append(text4);} }).resize(); });[/script]