adidas City Racer

(0)

Zmień treść wyszukiwanej frazy.
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne).

Powrót do sklepu

adidas City Racer

Model w stylu retro inspirowany obuwiem biegowym. City Racer to przedstawiciel butów o charakterze lifestylowym. Świetny wybór dla wszystkich, którzy przepadają za wzornictwem lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Smukła sylwetka sprawia, że są to dobre buty do codziennego użytkowania. W połączeniu z przyjemnym dla oka designe zyskujemy obuwie, które w bardzo prosty sposób można zestawiać z innymi elementami garderoby, w różnego rodzaju stylizacjach. adidas City Racer pasują do typowo sportowych outfitów oraz dobrze czują się w bardziej casualowych klimatach.

Bogaty wybór kolorów

Cholewka łączy materiał tekstylny z wstawkami z syntetycznego zamszu. Użyte materiały odznaczają się wyjątkową odpornością na uszkodzenia i szkodliwe czynniki zewnętrzne. We wnętrzu City Racer znaleźć można tekstylną wyściółkę, dzięki której nie trzeba martwić się o komfort stopy. Podeszwa to mieszanka gumy i pianki typu EVA. Konstrukcja jest elastyczna i dobrze amortyzuje wstrząsy.

Buty adidas City Racer dostępne są w sprzedaży w różnych kolorystykach, na przykład szarej, granatowej, czarnej czy czerwonej. Niemiecki brand zadbał o to, by model mogli kupować zarówno panowie, jak i panie.