Zwroty/wymiany towaru zakupionego w sklepie online

Wszystkie zwroty i wymiany możesz realizować w sklepach stacjonarnych oraz drogą wysyłkową do naszego magazynu. Sprawdź na stronie zakładkę zwroty, wymiany, reklamacje i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Przypominamy, że masz możliwość zamówienia towaru do paczkomatów InPost

Szybko, łatwo, bezpiecznie. Blisko Twojego domu!
Przeczytaj więcej o bezpiecznym odbiorze i nadawaniu paczek na stronie InPost.

Rekomendujemy bezpieczną płatność online za wszystkie zamówienia.

Czy Twój problem dotyczy jednego z poniższych zagadnień ?

 1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych. W niektórych przypadkach (posezonowa wyprzedaż, promocje) może się on nieznacznie wydłużyć, jednak nie trwa dłużej niż 6 dni roboczych.

 2. Jak dokonać wymiany lub zwrotu produktu zakupionego w sklepie internetowym?

  Produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym możesz wymienić lub zwrócić do 30 dni od momentu jego otrzymania, pod warunkiem, że nie nosi on żadnych śladów użytkowania. Jak tego dokonać? Oddaj go wjednym z Salonów stacjonarnych lub prześlij na adres:

  Sklep internetowy 50STYLE.pl
  No Limit Sp. z o.o. HALA nr 5
  ul. Promyka 153
  05-800 Pruszków

  Z dopiskiem „sklep 50style - wymiana lub zwrot”. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu/wymiany, który otrzymałeś mailowo wraz z fakturą.

 3. Dostałem towar inny niż zamówiłem. Co teraz?

  Niestety pomyłki czasami się zdarzają. Jeżeli otrzymałeś towar niezgodny z zamówieniem, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: telefonicznie ( 12 681 84 90 ), mailowo ( sklep@50style.com ) lub za pośrednictwem chatu. Możesz również udać się do dowolnego Salonu stacjonarnego 50style. Jeżeli towar będzie nadal dostępny, niezwłocznie dokonamy wymiany. W przypadku, gdy zabraknie go w naszych magazynach, otrzymasz zwrot środków.

Masz pytania w sprawie oferty sklepu lub realizacji zamówień?
Skontaktuj się z nami pod adresem: sklep@50style.com lub telefonicznie pod numerem: 12 681 84 90.

Odpowiadamy na wiadomości e-mail i telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00 i w soboty od 9:00 do 17:00.
Masz problem ze złożeniem zamówienia lub chcesz je złożyć telefonicznie? Nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie pomoże. Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami

SKLEP@50STYLE.COM
+48 12 681 84 90

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

*
*
*
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, wskazanych powyżej, w celu realizacji przesłanego zapytania celem wykorzystania do ewentualnego późniejszego kontaktu.

* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871), os. Dywizjonu 303 paw. 1, udostępnione powyżej dane będą przetwarzane w celu realizacji zapytania, kontaktu oraz ewentualnie marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. Każdy ma prawo do wycofania zgody (bez wpływu na legalność dotychczasowego przetwarzania), żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełna treść klauzuli informacyjnej w polityce prywatności >>

[script]const hoverArr = [ '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/wymiany_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/dostawa_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/patnosci_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/tabela_aktywne.png' ]; const desktopArr = [ '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/wymiany_nieaktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/dostawa_nieaktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/patnosci_nieaktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/tabela_nieaktywne.png' ]; const mobileArr = [ '/images/50style_pl/ikony/kontakt/mobile/wymiany_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/mobile/dostawa_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/mobile/patnosci_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/mobile/tabela_aktywne.png' ]; $(document).ready(function() { const img = $('.photo'); $(window).resize(function() { if ($(window).width() > 800) { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', desktopArr[i]);$(img[i]).on('mouseenter', function() { $(this).attr('src', hoverArr[i]); }).on('mouseleave', function() {$(this).attr('src', desktopArr[i]); }); } } else { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', mobileArr[i]).off('mouseenter mouseleave'); } } }).resize(); for (let i = 1; i < 4; i++) {$('#question_' + i).click(function () {$('#answer_' + i).slideToggle('slow');});} });[/script]