Zwroty/wymiany towaru zakupionego w sklepie online

Wszystkie zwroty i wymiany możesz realizować w sklepach stacjonarnych oraz drogą wysyłkowądonaszego magazynu. Sprawdź na stronie zakładkęzwroty,wymiany,reklamacje i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Przypominamy, że masz możliwość zamówienia towaru do paczkomatów In Post

Szybko, łatwo, bezpiecznie. Blisko twojego domu!
Przeczytaj więcej o bezpiecznym odbiorze i nadawaniu paczek na stronie In Post.

Rekomendujemy bezpieczną płatność online za wszystkie zamówienia.

Czy Twój problem dotyczy jednego z poniższych zagadnień ?

 1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dniroboczych.Wniektórychprzypadkach(posezonowa wyprzedaż, promocje) może się on nieznaczniewydłużyć,jednaknie trwadłużej niż 6dni roboczych.

 2. Jak dokonać wymiany lub zwrotuproduktuzakupionegowsklepieinternetowym?

  Produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym możesz wymienić lub zwrócić do 30dniodmomentujegootrzymania, pod warunkiem, że nie nosi on żadnych śladów użytkowania.Jaktegodokonać?Oddaj go wjednym z Salonów stacjonarnych lub prześlij na adres:

  Sklep internetowy 50style
  ul. Nad Drwiną 10 B3, II piętro
  30-741 Kraków

  Z dopiskiem „sklep 50style - wymiana lub zwrot”. Do przesyłkinależydołączyćwypełnionyformularzzwrotu/wymiany, który otrzymałeś mailowo wraz z fakturą.

 3. Dostałem towar inny niż zamówiłem. Co teraz?

  Niestety pomyłki czasami się zdarzają. Jeżeli otrzymałeś towarniezgodnyzzamówieniem,skontaktujsię z Biurem Obsługi Klienta: telefonicznie (12 681 84 90), mailowo (sklep@50style.com) lub za pośrednictwem chatu. Możesz również udać się dodowolnegoSalonustacjonarnego50style. Jeżeli towar będzie nadal dostępny, niezwłocznie dokonamywymiany.Wprzypadku,gdyzabraknie go w naszych magazynach, otrzymasz zwrot środków.

Masz pytania w sprawie oferty sklepu lub realizacji zamówień?
Skontaktuj się z nami pod adresem: sklep@50style.com lub telefonicznie pod numerem: 12 681 84 90.

Odpowiadamy na wiadomości e-mail i telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00 i w soboty od 9:00 do 17:00.
Masz problem ze złożeniem zamówienia lub chcesz je złożyć telefonicznie? Nasze Biuro ObsługiKlientachętnie pomoże. Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami

SKLEP@50STYLE.COM
+48 12 681 84 90

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, wskazanych powyżej, w celu realizacji przesłanego zapytania celem wykorzystania do ewentualnego późniejszego kontaktu.

Administratorem danych osobowych jest Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871), os. Dywizjonu 303 paw. 1, udostępnione powyżej dane będą przetwarzane w celu realizacji zapytania, kontaktu oraz ewentualnie marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. Każdy ma prawo do wycofania zgody (bez wpływu na legalność dotychczasowego przetwarzania), żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełna treść klauzuli informacyjnej w polityce prywatności >>

[script]const hoverArr = [ '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/wymiany_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/dostawa_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/patnosci_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/tabela_aktywne.png' ]; const desktopArr = [ '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/wymiany_nieaktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/dostawa_nieaktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/patnosci_nieaktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/desktop/tabela_nieaktywne.png' ]; const mobileArr = [ '/images/50style_pl/ikony/kontakt/mobile/wymiany_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/mobile/dostawa_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/mobile/patnosci_aktywne.png', '/images/50style_pl/ikony/kontakt/mobile/tabela_aktywne.png' ]; $(document).ready(function() { const img = $('.photo'); $(window).resize(function() { if ($(window).width() > 800) { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', desktopArr[i]);$(img[i]).on('mouseenter', function() { $(this).attr('src', hoverArr[i]); }).on('mouseleave', function() {$(this).attr('src', desktopArr[i]); }); } } else { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', mobileArr[i]).off('mouseenter mouseleave'); } } }).resize(); for (let i = 1; i < 4; i++) {$('#question_' + i).click(function () {$('#answer_' + i).slideToggle('slow');});} });[/script]
Powrót do sklepu