adidas Adiprene

Adidas Adiprene – amortyzacja na najwyższym poziomie

Idealne buty do biegania i chodzenia powinny być przede wszystkim świetnie zamortyzowane. Doskonale wiedzą o tym projektanci kultowej marki adidas, którzy swoje modele obuwia sportowego wyposażyli w innowacyjną technologię Adiprene! W tych butach każdy krok postawisz pewnie i bez narażania się na groźne kontuzje. A komfort poruszania się będzie nieoceniony. Adidas Adiprene to system stworzony z myślą o wszystkich, którzy cenią aktywny tryb życia i każdego dnia chcą biegać szybciej i efektywniej!

Jak działa system adidas Adiprene?

Buty z technologią adidas Adiprene mają charakterystyczną, trójwarstwową podeszwę, która zapewnia nie tylko znakomitą amortyzację, ale także doskonałą przyczepność! Wewnętrzna wkładka z elastycznej pianki pozwala absorbować wstrząsy. Dzięki temu przy każdym kroku miękko wylądujesz na podłożu i z energią się od niego odbijesz. Do systemu Adiprene marka dodała trwałą, poliuretanową podeszwę zewnętrzną oraz gumowy spód odporny na czynniki zewnętrzne i ścieranie. Dzięki takiej konstrukcji buty adidas Adiprene dają gwarancję komfortu i bezpieczeństwa poruszania się po każdym typie nawierzchni.

Buty adidas Adiprene – nie tylko dla biegaczy

Biegasz i zastanawiasz się, jakie buty biegowe wybrać, by zadbać o bezpieczeństwo stawów i więzadeł? Uprawiasz nordic walking lub po prostu lubisz spacery? Jeśli tak, to obuwie z dobrą amortyzacją jest Twoim must have! Buty adidas Adiprene ułatwią Ci pracę nad jeszcze lepszymi wynikami w sporcie. Sprężysta wkładka pod piętą dodaje energii przy każdym kroku, dzięki czemu możesz rozwijać zawrotne prędkości bez narażania się na kontuzje. Twoje stawy i więzadła zyskają dobre zabezpieczenie, a odczuwany komfort biegania i chodzenia sprawi, że codzienne treningi wykonasz z jeszcze większym zaangażowaniem i przyjemnością!