Sklep Salomon

(0)

Zmień treść wyszukiwanej frazy.
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne).

Powrót do sklepu

Sklep Salomon

Firma Salomon znana jest z prawdziwego zamiłowania do sportów górskich. Powstające w jej siedzibach produkty charakteryzują się rewelacyjną jakością materiałów i wykonania. Dbałość o najdrobniejsze detale oraz regularne wprowadzanie do produkcji innowacyjnych technologii to cechy charakterystyczne dla marki Salomon.

Firma powstała we Francji, w Alpach, w 1947 roku. Salomon jest jednym z najważniejszych kreatorów sprzętu i akcesoriów narciarskich i snowboardowych. Dużą rolę w działalności firmy odgrywa także tworzenie profesjonalnej odzieży i obuwia dla osób parających się dyscyplinami zimowymi, hikingiem, trekkingiem, biegami górskimi, rajdami pieszymi oraz pokrewnymi formami aktywności. W ofercie znajdują się również ubrania casualowe, w tym bluzy, kurtki, topy, koszule, koszulki. Ich styl w większości inspirowany jest stylem odzieży stricte sportowej tworzonej przez markę. Jeśli aktywny tryb życia to Twój prawdziwy żywioł, jeśli w okolicach górskich i leśnych czujesz się jak ryba w wodzie, jeśli lubisz biegać po naturalnym terenie, buty marki Salomon stworzone są dla Ciebie. Francuski producent udostępnia wiele typów obuwia, które przystosowane jest do różnych typów aktywności. W zależności od typu terenu, w który się wybierasz, możesz przebierać między butami trekkingowymi, hikingowymi, outdoorowymi, a także uniwersalnymi butami turystyczno-miejskimi. Znajdziemy tu również kilka modeli butów do joggingu. Producent stara się, aby każdy model butów wyposażony był we wszystko, co niezbędne, aby użytkownik czuł się w nich komfortowo.

Wysoka jakość wykonania - buty Salomon

Doskonałe systemy wentylacji, stabilizatory i wzmocnienia powodujące utrzymywanie stopy w bezpiecznej pozycji i niwelujące prawdopodobieństwo kontuzji, podeszwa z systemem amortyzacji, nienaganny bieżnik dopasowany do poziomu trudności terenu - to wszystko składa się na wysoką jakość butów turystycznych Salomon. Już teraz buty tego znakomitego francuskiego producenta można kupić naszej ofercie online. Zapewniamy bardzo dobre warunki zakupów. W razie jakichkolwiek problemów z towarem, zawsze można go wymienić lub zwrócić. Istnieje także możliwość zminimalizowania kosztów przesyłki do zera. Największym walorem zakupów u nas są jednak bardzo przystępne ceny, z którymi radzimy się zapoznać.