Sklep Quiksilver

(0)

Zmień treść wyszukiwanej frazy.
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne).

Powrót do sklepu

Sklep Quiksilver

Quiksilver to australijska firma, produkująca sprzęt sportowy oraz odzież i akcesoria. Powstała w 1969 roku, założyli ją Alan Green i John Law. Firma początkowo produkowała spodenki i kombinezony dla surferów, potem rozszerzyła działalność o inny asortyment.

Quiksilver to australijska firma, produkująca sprzęt sportowy oraz odzież i akcesoria. Powstała w 1969 roku, założyli ją Alan Green i John Law. Firma początkowo produkowała spodenki i kombinezony dla surferów, potem rozszerzyła działalność o inny asortyment. Dziś znajdziemy w jej zbiorach między innymi: specjalistyczną odzież do uprawiania surfingu, sprzęt i akcesoria niezbędne dla tej dyscypliny, a także podobne produkty, ale dedykowane snowboardzistom. Jeśli ktoś szuka profesjonalnego ekwipunku do uprawiania sportów wodnych lub zimowych, Quiksilver jest dobrą opcją wyboru. Jednak podobnie, jak inne marki tworzące odzież i sprzęt dla sportowców, również u Quiksivera znajdziemy wiele modeli odzieży i butów na co dzień. Zwłaszcza wielbiciele miejsko-sportowej mody znajdą tutaj coś dla siebie. Cechą charakterystyczną tej marki jest wykorzystywanie motywów związanych z naturą. Zważając na pochodzenie Quiksilvera, silne powiązania z żywiołami są tu w pełni zrozumiałe.

Buty na lato w wykonaniu Quiksilvera na pewno zaciekawią wszystkie osoby szukające klapek wyróżniających się niebanalnym wzornictwem. Jak wszystkie produkty tej marki, również japonki mają w sobie krztynę surferskiej atmosfery. Kuszą swymi żywiołowymi barwami oraz odważnymi, różnokolorowymi wzorami. Są tu propozycje dla osób, które wolą, gdy klapki utrzymane są w jednym kolorze, ale i znajdą się wielobarwne kompozycje. Wszystkie modele odznaczają się dobrą jakością wykonania oraz komfortem użytkowania. Japonki Quiksilver to idealny wybór na plażę, niemniej jednak ich lekkość i wygoda sprawiają, że można je nosić również po mieście. Mając je na nodze nawet przez kilka godzin nie odczujemy dyskomfortu. Jeśli szukasz sposobu na dodanie swej letniej garderobie wyjątkowości, klapki Quiksilver mogą spełnić Twe oczekiwania. Aby nabyć je w bardzo przystępnej cenie, wystarczy skorzystać z naszej oferty. Posiadamy całą gamę kolorowych, modnych japonek, które doskonale spełnią swe zadanie w letnim sezonie. Niech ich surferski klimat porwie i Ciebie.