Nike Kaishi

(0)

Zmień treść wyszukiwanej frazy.
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne).

Powrót do sklepu

Nike Kaishi, czyli lekkość i wygoda

Nike Kaishi to wygoda i modny wygląd od jednej z najpopularniejszych sportowych marek. Ten wyjątkowy model butów zabierze Cię na nowy poziom komfortu i zapewni wyjątkowo modny wygląd.

Najmodniejsza propozycja tego sezonu

Nike Kaishi łączy w sobie najlepsze cechy popularnego modelu Nike Roshe Run. Buty idealnie sprawdzają się podczas uprawiania sportu, jak też w codziennych, modnych stylizacjach. Dlaczego cieszą się tak dużą popularnością? Są lekkie, przewiewne, a ich elastyczna podeszwa zapewnia swobodę ruchu oraz odpowiednią przyczepność.

Swoboda ruchu na co dzień

Nike Kaishi oraz Tanjun to świetne modele wprost dedykowane osobom lubiącym swobodę ruchu i luźny styl. Czy wpisują się w modowe trendy? Oczywiście! Ich sportowa sylwetka pozwala na tworzenie bardzo ciekawych zestawów, które wyróżnią Cię z tłumu. Idealnie sprawdzają się w połączeniu ze strojem sportowym, jak też w codziennych stylizacjach. Co je wyróżnia? Ich największymi atutami są lekki, nowoczesny wygląd, solidne wykonanie i najwyższa jakość materiałów.

Kaishi 2.0 – nowość w porfolio Nike

Linia butów Kaishi czerpie z dwóch kultowych, streetwearowych klasyków: Nike Roshe One i Nike Air Flow. Po ogromnym sukcesie roszków, które w 2012 roku znalazły się na szczycie listy najlepszych sneakerów według magazynu Complex, projektanci marki postanowili powtórzyć ten sukces. Do sprzedaży trafiły buty Nike Kaishi, które cieszyły się powodzeniem nie mniejszym niż Roshe One. Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B. Model Kaishi wrócił w odrobinę odświeżonej formie - jako Kaishi 2.0.

Co się zmieniło?

Sylwetka butów jest bardziej nowoczesna, zniknęła nazwa marki znad pięty, podeszwa jest całkowicie inna (więcej o różnicy między modelami Nike Kaishi). Jest bardziej kolorowo, na cholewce pojawiły się superkobiece printy. Jedni mówią, że zmiany są tylko kosmetyczne, ale dla innych Kaishi 2.0 zdetronizował dotychczasowego króla streetwearu, czyli pierwszą wersję Kaishi.