Wyprawka szkolna z 50 style

Powrót do szkoły po bajecznych wakacjach to z reguły koszmar każdego dziecka i nastolatka. Umilić go mogą jedynie zakupy! Kompletowanie nowej wyprawki – frajda dla najmłodszych, kłopot dla nieco starszych. Jakie rzeczy wybrać? Jak sprawić by było funkcjonalnie, ale i modnie? Co jest koniecznością, a co tylko zbędnym wymysłem? Podpowiadamy jak scalić dwie perspektywy – dziecka i rodzica, by wyprawka szkolna była jak spełnienie marzeń!

Z jednej strony chcemy sprostać wymogom naszych pociech, tak by z radością nosiły zakupione rzeczy do szkoły. Z drugiej pragnienie zachowania zdrowego rozsądku w wydawaniu pieniędzy równoważy wymyślne marzenia najmłodszych. Stworzenie najlepszej wyprawki szkolnej nie musi łączyć się z wydawaniem horrendalnych sum. Najważniejsze, by pogodzić komfort noszenia i jakość wykonania z dobrym designem i pięknym kolorem, które dla nastolatka mają ogromne znaczenie. Przed totalnym szaleństwem może nas uchronić jeszcze jedno – skupienie się na rzeczach absolutnie niezbędnych!

Przede wszystkim (dobry) plecak

Podstawa wyprawki dla każdego ucznia niezależnie od wieku. Powinien mieć dużo kieszeni. Nie chcemy przecież, by kanapki czy sok gnieździły się razem z zeszytami lub strojem na WF. Aby zapobiec katastrofom, zwracajmy uwagę na rozmieszczenie komór we wnętrzu plecaka. Sprawdźmy, czy niezbędne w szkole rzeczy znajdą osobne kieszenie. Kolejną bardzo istotną sprawą jest usztywnienie na plecach. Zwiększenie komfortu użytkowania to priorytet. Na szali mamy przecież prosty kręgosłup naszego dziecka! Zwróćmy też uwagę na materiał, z jakiego wykonano plecak. Miłym udogodnieniem jest również ciekawy wzór lub intensywny kolor, które sprawią, że dziecko będzie czuło się modnie. Tego typu sportowe dodatki oferują takie znane marki, jak Reebok czy Nike. Z pewnością znajdą się tu prawdziwe perełki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.


Pełna oferta plecaków szkolnych w sklepie 50Style

Buty na zmianę

W przypadku butów sprawa jest bardzo skomplikowana. Dla dziecka z pewnością najważniejsze będzie, by buty do szkoły były najmodniejszym modelem którejś ze znanych firm. Logo i design mają ogromne znaczenie. Rodzic zwróci jednak uwagę głównie na bezpieczeństwo, uniwersalność i możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów. Bez obaw! Projektanci Nike, adidasa czy New Balance zadbali o to, by wszyscy byli zadowoleni!


Pełna oferta butów sportowych w sklepie 50Style

Buty sportowe oraz halówki dla najmłodszych zachwycają różnorodną kolorystyką i ciekawym wzornictwem, a zarazem wykonane są z dobrej jakości materiałów i zapewniają bezpieczeństwo nawet najbardziej aktywnym użytkownikom. Zanim wybierzemy najlepsze, upewnijmy się, czy odpowiadają standardom szkoły lub nauczyciela WF-u. Jeśli tak, to zwróćmy uwagę na to, czy materiał, z którego są uszyte oddycha i czy podeszwa radzi sobie z amortyzacją!


Pełna oferta butów piłkarskich w sklepie 50Style

A jeśli już mowa o lekcjach WF-u…

Sport jest jednym z najważniejszych elementów rozwoju naszych pociech. Dlatego w szkołach organizowane są nie tylko standardowe lekcje wychowania fizycznego, ale także dodatkowe zajęcia, w których najmłodsi ochoczo uczestniczą. Aby dobrze wyposażyć dziecko do szkoły, musimy przyjrzeć się intensywności wysiłku fizycznego, jego częstotliwości, a później zainwestować w odpowiednią ilość strojów sportowych. Nieśmiertelny zestaw biała koszulka i ciemne spodenki to absolutna konieczność w wyprawce szkolnej.Warto zakupić ich więcej niż jeden komplet. Mały sportowiec z pewnością ucieszy się z koszulki z ciekawym nadrukiem lub logo dobrej marki, a rodzic nie będzie musiał się martwić o jakość wykonania. Tego typu ubrania powinny być uszyte z oddychających, naturalnych materiałów, dlatego takie marki, jak Umbro czy Nike są naprawdę warte uwagi!


Pełna oferta koszulek w sklepie 50Style

Co poza tym?

Przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego warto zakupić porządną bluzę z kapturem, która sprawdzi się zarówno w chłodniejsze popołudnie, jak i podczas jesiennych zajęć wychowania fizycznego na zewnętrznym boisku.


Pełna oferta bluz w sklepie 50Style

Przydadzą się też z pewnością nowe komplety skarpet oraz piękna, kolorowa czapka, którą można założyć po basenie. Są to ważne dodatki, które ucieszą najmłodszych. A my będziemy pewni, że dziecko ma wszystko, czego potrzebuje i z chęcią nosi to do szkoły!