ŚWIĘTUJEMY URODZINY! WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Baw się razem z nami – jest okazja! Nasz sklep internetowy obchodzi właśnie 10. urodziny! Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo atrakcji, a wśród nich: KONKURS. Weź w nim udział, by zgarnąć kod rabatowy o wartości 25 zł na zakupy na 50 style.pl ! Co musisz zrobić? Zadanie jest proste:

  • Odszukaj nasze motto na wykreślance video opublikowanej na naszych profilach Facebook i Instagram.
  • W komentarzu pod postem na profilu Facebook podaj nam jego współrzędne i napisz, w jaki sposób Ty interpretujesz to hasło.

Nagrodę przyznamy 3 osobom. Masz czas do północy 17.01.Czekamy właśnie na Ciebie! Nie pozwól, żeby ominęła Cię wspólna zabawa. Zniżka na produkty, które od dawna masz na oku, jest w zasięgu ręki!


Poznaj zasady konkursu:

1. Zadanie: Odszukanie hasła marki 50 style na wykreślance w formie wideo, podanie jego współrzędnych a następnie napisanie, jak dana osoba interpretuje motto Active.Together.

2. Publikacja zadania konkursowego: Zadanie będzie opublikowane na Facebooku oraz na Instagramie marki 50 style. Odpowiedzi należy udzielić wyłącznie pod postem konkursowym na FACEBOOKU. Odpowiedź nie może zostać usunięta przez uczestnika przed ogłoszeniem wyników.

3. Uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną odpowiedź. W przypadku, gdy napisze ich więcej, pod ocenę będzie brana wyłącznie pierwsza opublikowana.

4. Termin: 17.01.2020 od godziny 10:00 do godz. 23:59.

5. Nagroda: Kod rabatowy o wartości 25 złotych do zrealizowania w terminie 30 dni od wysłania kodu. Kwota zakupionych rzeczy nie może być mniejsza niż 100 złotych brutto.

6. Laureaci trzech najlepszych odpowiedzi zostaną wyłonieni przez komisję konkursową w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia zadania. Kryteria, którymi będzie kierować się komisja podczas wyboru zwycięskich odpowiedzi to m.in.: oryginalność, poprawność językowa, kreatywność i pomysłowość.

7. Wyniki zostaną ogłoszone w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku 50stylepl najpóźniej dnia 22.01.2020r.

8. Nagroda zostanie przekazana laureatowi za pośrednictwem wiadomości prywatnej na fanpage’u marki.

9. Do konkursu mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie lub osoby, które ukończyły 13 rok życia i uzyskały zgodę przedstawiciela ustawowego.

10. W celach wzięcia udziału w konkursie zakazane jest wykorzystywanie profili założonych z wykorzystaniem fikcyjnych danych osobowych.

11. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych uczestników konkursu dostępne są pod adresem: https://50style.pl/polityka-prywatnosci

12. Reklamacje dotyczące przebiegu konkursu można składać w terminie 30 dni od dnia zakończenia konkursu, pisemnie na adres organizatora lub e-mailowo na adres: sklep@50style.com

13. Kod rabatowy łączy się z innymi promocjami, ale nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.

14. Konkurs nie jest w żadnym zakresie sponsorowany, wspierany, administrowany ani stowarzyszony z serwisem Facebook i spółką Facebook, Inc.