SPĘDZAJ AKTYWNIE CZAS W WALENTYNKI!

Myślisz już o idealnej opcji na Walentynki? Nie wiesz, co podarować bliskiej osobie? W tym czasie podaruj to, co najważniejsze, czyli swoją obecność. Bez względu na to, czy stawiasz na romantyczny spacer z ukochaną osobą, czy relaks w domu z przyjaciółką – zadbaj o odpowiednią stylizację.

na spacer

Do zakochania… jeden krok! Zrób go w dobrym stylu i postaw na idealne połączenie wygody i najnowszych trendów. Luty bywa chłodny, dlatego nie rezygnuj z ciepłej kurtki, którą zakończono puchatym kapturem. Aby dodatkowo rozgrzać atmosferę, postaw na termos z ciepłą herbatą lub… gorącą czekoladą.

na miasto

Spędzasz ten wieczór na mieście? Towarzyszy Ci druga połówka, a może bliska przyjaciółka? Bez względu na to, z kim spędzasz ten czas i jakie masz plany – zadbaj o to, aby czuć się swobodnie. Bawełniany T-shirt, a może oversize’owa hoodie? Odpal ulubioną playlistę i nastrój się na miły wieczór.

na termy

Chcesz zaskoczyć kogoś bliskiego? Już od dawna planujesz wyjazd, ale zawsze coś krzyżuje Twoje plany? Czas na konkretną decyzję. Co powiesz na wypad w góry i relaks na termach? W takiej sytuacji sprawdzi się strój kąpielowy, który podkreśli atuty Twojej sylwetki i sprawi, że będziesz się czuć wyjątkowo. Dopasowany kolorystycznie ręcznik, wygodne i przyczepne klapki – to wszystko, czego Ci teraz potrzeba.

na relaks
w domu

Wszystkie stoliki w ulubionej restauracji już są zarezerwowane. Sale kinowe zapełnione, a na wyjazd w góry już zdecydowanie za późno. Co teraz? Postaw na relaks w domu. Załóż luźne spodnie dresowe, ulubiony bawełniany T-shirt i bluzę z kapturem. Zadbaj o ulubione przekąski i wybierz film, który od dawna chcieliście zobaczyć.

na wspólny
trening

Jeśli oboje jesteście fit freakami i nie wyobrażacie sobie dnia bez treningu, zaproponuj swojej drugiej połówce wspólne wyjście na siłownię lub fitness. Chcesz zaskoczyć ukochaną lub ukochanego? Co powiesz na squasha, ściankę wspinaczkową lub paintball? Bez względu na decyzję, nie zapominaj o odzieży, która zadba o swobodę ruchów!