adidas Uniforia– nowa piłka na mistrzostwa Europy

„Piłka jest okrągła, a bramki są dwie” – wszyscy fani footballu doskonale znają słynne słowa Kazimierza Górskiego. Często powtarzane, stały się sloganem, który rozpoznają nawet dzieci! I choć bramki zawsze wyglądają tak samo, co do tego nie ma wątpliwości, piłka przy każdych mistrzostwach nieco zmienia swoje oblicze. Odświeżana i ulepszana, również stając się wyrazem aktualnie panujących trendów. Zainspiruj się nimi w swoich codziennych rozgrywkach! Aby umilić oczekiwanie na rozpoczęcie Euro 2020, adidas oddaje nam piłkę Uniforia, która pozwoli wprawić się w prawdziwie… mistrzowski nastrój.

Pierwszy gwizdek

Są brandy, których nie trzeba nikomu przedstawiać, bo znają je wszyscy. I to na całym świecie! Nie da się ukryć, że adidas jest jednym z nich. Charakterystyczne trzy paski już od dekad są znakiem jakości, tak chętniej wybieranej przez sportowców różnych dziedzin. Również piłkarze – rozpoznawalni na całym globie albo lokalne gwiazdy footballu – chętnie stawiają na tę markę, wierząc, że poniesie ich do zwycięstwa. Tak było już wielokrotnie, a koszulki, bluzy czy buty adidas były świadkami wielu spektakularnych spotkań. Akcesoria sygnowane logo tego brandu również nie zawodzą, a piłki są najlepszym przykładem. Doskonałe materiały z jakich je wykonano zapewniają trwałość nawet podczas najbardziej żywiołowych meczy. Przewidziana na mistrzostwa Uniforia również odznacza się wyjątkową wytrzymałością. Wierzch szyty maszynowo nie rozwarstwia się i nie rozrywa, dobrze zabezpieczając sprężysty, butylowy pęcherz.

Remis stylu i jakości

Jakość i trwałość to jedno, ale dobry dizajn zawsze jest w cenie. Projektanci adidas doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego piłka adidas Uniforia została stworzona, by cieszyć również oczy. Uniwersalna biel dodaje świeżości, a kolorowe, geometryczne wstawki nadają dynamizmu, doskonałego na spotkania wielkiej i małej wagi. Gdy przyjrzeć im się uważnie, łatwo można dostrzec, że stworzono je, by uruchomić wyobraźnię i wywołać wrażenie przestrzenności. Taki holograficzny dizajn znakomicie prezentuje się w stanie spoczynku, ale i wyróżnia się, gdy piłka jest w ruchu. Energetyczne barwy sprawiają, że jest ona doskonale widoczna na murawie, a grane z nią mecze – nieważne czy o pietruszkę, honor czy o wszystko – są naprawdę wyjątkowe i pełne pasji.

Wspaniały gol!

Najwyższa jakość gwarantowana przez znany brand i doskonały wygląd, który zwraca uwagę zarówno podczas spotkania, jak i po nim – to coś na co warto postawić. Tym bardziej, w okresie oczekiwania na pierwszy gwizdek! UNIFORIA LGE stworzona przez adidas to must have dla każdego fana footballu, niezależnie od wieku czy płci. Zarówno dzieci, jak i dorośli z pewnością docenią jej nowoczesny dizajn i trwałość, która wcześniej zachwyciła sportowych czempionów. Z piłką rodem z mistrzowskich boisk nawet podwórkowe rozgrywki będą… po prostu mistrzowskie. Uniforia to również znakomity pomysł na prezent. Pudełko, w jakie zapakowano piłkę, jest stylowe, o dizajnie pełnym energii, nie potrzebuje więc żadnych ozdób. Zachęć miłośnika sportowych rozgrywek, by aktywnie oczekiwał (lub oczekiwała) na wielkie wydarzenie – z adidas Uniforia będzie to jeszcze przyjemniejsze. Z nią każdy gol będzie tym najważniejszym!

Sprawdź wszystkie dostępne piłki w sklepie 50style!