active.together for any weather

Jesienią nie możemy usiedzieć w miejscu. Zbieramy ekipę i ruszamy na trekking! Czy to góry, czy pobliskie trasy, czerpiemy radość z ruchu i dobrego towarzystwa. Co sprawia, że każdy wypad jest udany? Odpowiedni strój, dzięki któremu o wygodę nie musimy się martwić. Niezależnie od pogody.

Chłód? To nie problem

Bez odpowiedniej kurtki ani rusz! Jesienno-zimowe modele zachwycają funkcjonalnością i lekkością. Sprytne rozwiązania, modny design oraz kolory sezonu wyróżnią Cię na górskich i miejskich szlakach.

Pewnym krokiem

Dobre buty to podstawa. Daj się rozruszać modelom, dzięki którym każda jesienna aktywność będzie wygodna i bezpieczna. Przymrozki, wilgoć, silny wiatr? Zapomnij o nich i czuj się pewnie w każdych warunkach.

Miękkie otulenie

Wygodna bluza to must have chłodnego sezonu. Nie krępuje ruchów, przyjemnie otula i zapewnia komfort termiczny podczas aktywności. Masz już swój ideał?

Modne i ciepłe

Niskie temperatury i zacinający wiatr? Spokojna głowa. Mamy czapki, które osłonią Cię przed złą pogodą. Podkręć swój trekkingowy look ciekawym kolorem i ciesz się wygodą klasycznej beanie.

Wygoda to podstawa

Maszeruj, biegaj, skacz! Nic nie ograniczy Twojej swobody, gdy postawisz na miękkie spodnie z przewiewnej bawełny. Komfortowe kroje pozwolą Ci być sobą niezależnie od okoliczności.

PRZYGOTUJ SIĘ NA SEZON   »