Buty nie z tej ziemi – poznaj Nike Graviton!

Czy wiesz, co teraz święci triumfy w świecie mody miejskiej? Nie trzeba być specjalistą, by zauważyć, że jak nigdy na topie są retro inspiracje i rzeczy, którymi cieszyliśmy się nawet kilka dekad temu. Z drugiej strony, lubimy patrzeć w przyszłość – ogromnym zainteresowaniem cieszą się więc prawdziwie nowoczesne modele obuwia i odzieży, czasem nawet kojarzące się z fantastyka naukową. A gdyby tak połączyć te dwa trendy? Projektanci Nike postanowili pójść tym tropem i w efekcie stworzyli coś naprawdę… nie z tej ziemi. Oto sneakersy Graviton – buty, które wzniosą Twój codzienny look na wyższy poziom!

We Nike it!

W poszukiwaniu najlepszego stylu i komfortu nie warto iść na kompromisy. Nie rezygnuj więc z tego, co dla Ciebie ważne – tym bardziej, że istnieje alternatywa. Połączenie wszystkich wymagań bywa trudne, ale na szczęście istnieją brandy, którym się to udaje. I to jak! Pewne marki już od dekad istnieją na rynku, oferując nam to, co najlepsze i zachwycając kolejne pokolenia, a ich logo to gwarancja jakości. Jednym z takich brandów niewątpliwie jest amerykański Nike, założony w 1964 roku. Ktoś nie rozpoznaje charakterystycznego Swoosha i nie kojarzy go z koszulek i butów widzianych na ulicach? Ale ta marka to nie tylko najlepszy look w duchu streetwearu, ale także wybór mistrzów sportu. Piłkarze, tenisiści i koszykarze już od lat cenią sobie produkty Nike – niezawodne nawet podczas najtrudniejszych meczów o wszystko, a przy tym stylowe i po prostu wygodne. Marzysz o takiej jakości na co dzień, która w dodatku zgodna jest z aktualnymi trendami? Nie musisz już dłużej szukać – sneakersy idealne są właśnie tutaj. Nike Graviton, zjawiskowe pod wieloma względami, z pewnością zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby jeśli chodzi o obuwie na co dzień. Śmiało, dołącz do drużyny mistrzów i znajdź swoje miejsce wśród gwiazd!

Kosmicznie dobry look

Nike słynie z tego, że ceni sobie inspiracje tym, co minione. Chętnie wraca do dawnych projektów, ulepszając je i modyfikując tak, by sprostać współczesnym wymaganiom. Właśnie w ten sposób powstały sneakersy Graviton, urzekające swoim dizajnem. Kanwą do ich powstania były buty Nike Tailwind z 1996 roku, cieszące się statusem niemal kultowych, szczególnie wśród miłośników mody miejskiej w starym stylu. Dziś słynny profil możemy odnaleźć w całkiem nowych butach, ulepszonych dzięki obecnym technologiom i jeszcze doskonalszym materiałom. Czy to nie wspaniałe? Ten model wprost urzeka swoim dizajnem, jednoznacznie kojarzącym się z filmami sci-fi i nawiązującym do futuryzmu. Charakterny profil jest niezwykle dynamiczny, a wszystko dzięki masywnej podeszwie – nawiązującej przy okazji do wciąż aktualnego trendu na dad shoes – i skórzanym wstawkom na cholewce. Nie są one proste, ale faliste, dzięki czemu całość zyskuje dynamizm i… szczyptę modnego, kosmicznego szaleństwa. W Nike Graviton trudno twardo stąpać po ziemi – to obuwie stworzone do tego, by prowokować zmiany, inspirować do szukania nowych dróg… również jeśli chodzi o styl. Nie bój się – odważnie wybierz to, co nieoczywiste i ciesz się lookiem nie z tej ziemi. To jest trendy!

Wygoda nie z tej ziemi

Wyobraź sobie, że idziesz przez miasto lekko, jakby nie dotyczyła Cię grawitacja. Stąpasz niczym na Księżycu, niemal pływając w powietrzu, a mięśnie i kości wspierane przez doskonałej jakości skafander wcale się nie męczą. Myślisz, że to zarezerwowane tylko dla astronautów? Być może, ale sneakersy Nike Graviton zapewnią Ci wszystko, by poczuć się… kosmicznie lekko. Wygodę nie z tej ziemi gwarantuje doskonała konstrukcja całego modelu, do której wykorzystano najlepsze technologie słynnego brandu. Dynamiczna cholewka z daleka zwracająca uwagę, wykonana została z połączenia miękkiego meshu i odpornej na uszkodzenia skóry naturalnej. W efekcie but gładko dopasowuje się do stopy, zapewniając, że w każdych okolicznością będzie Ci wygodnie jak jeszcze nigdy. Tym, co jednak naprawdę zachwyca, jest zbudowana z trzech warstw podeszwa. Prawdziwie kosmiczne połączenie! Oprócz antypoślizgowej gumy i sprężystej pianki znajdziesz tam słynną na cały świat poduszkę gazową Max Air, jedną z flagowych technologii Nike. To właśnie ona odpowiada za nieziemski komfort i amortyzację doskonałą, godną najlepszych runnerów. To prawdziwy odlot!

Wybierz swoje sneakersy Nike Air Max Gravition

419.99

303.99