Modele butów Nike: Tanjun i Kaishi

Chcesz poszerzyć kolekcję butów sportowych o nową, supermodną parę? Postaw na sprawdzone i rozchodzące się jak świeże bułeczki bestsellery. Błyskawicznie ze sklepowych półek i e-półek znikają dwie propozycje marki Nike: Tanjun i Kaishi. W czym tkwi sekret ich sukcesu? Uchylamy rąbka tajemnicy.

Kandydat numer 1 – Kaishi

Projektanci zainspirowali się modelem Roshe One. Buty składają się z lekkiej cholewki z siateczki, dzięki temu doskonale przepuszczają powietrze.

Cholewka butów Nike Kaishi jest wykonana z przewiewnej siateczki

Podeszwa wewnętrzna z miękkiej pianki służy jako podeszwa właściwa, co zmniejsza wagę i długość buta. Nisko wycięte obrzeże zapewnia wygodne dopasowanie i swobodę ruchów. Gumowa karbowana podeszwa zapewnia przyczepność na wielu powierzchniach.

Waflowana podeszwa Nike Kaishi zapewnia doskonałą przyczepność

Nike Kaishi to synonim komfortu, stylowego wyglądu i wygody. Za sprawą lekkości i zgrabnego kształtu tak często wybierają go kobiety. Model jest bardzo popularny w damskiej garderobie, ale dostępne są również warianty męskie i dziecięce. W ofercie 50 style znajdziesz ponad 20 kolorów, wzorów i faktur.

Granatowe Nike Kaishi

Model Nike Kaishi z unikalną, niebieską cholewką, to tylko jeden z dostępnych wariantów w sklepie 50 style

Wszystkie buty Nike Kaishi

Kandydat numer 2 – Tanjun

Na początku był Roshe One - strzał w dziesiątkę, hit sprzedażowy. Potem pojawiła się pierwsza inspiracja tym modelem – Kaishi. Ostatnia propozycja, mianowicie Tanjun, również czerpie z wyglądu i funkcjonalności Roshe One. W grudniu 2015 roku marka Nike poszła za ciosem i wprowadziła do sprzedaży wspomniane już Tanjuny.

Widać gołym okiem, że Nike Tanjun także został inspirowany popularnym modelem Nike Roshe Run

Co je łączy z poprzednikami? Na pierwszy rzut oka na pewno lekka, przewiewna siateczkowa konstrukcja. Jakie rozbieżności? Tym razem projektanci zrezygnowali z bocznych paneli i zamknęli całość w jednym połączonym razem kawałku. Drobne różnice widać również w wyglądzie podeszwy.

Po lewej Nike Kaishi, po prawej Nike Tanjun - widzicie różnice?

Nike Tanjun to buty do podróżowania, odpoczynku, aktywnego spędzania wolnego czasu. Przewiewność i dobre dopasowanie do kształtu stopy sprawiają, że chodzenie w Tanjunach to czysta przyjemność.

Czarne Nike Tanjun na nogach

Szare Nike Tanjun, to tylko jedna z wielu propozycji 50 style

Wszystkie buty Nike Tanjun

Zwycięzca zgarnia wszystko

Zarówno Kaishi jak i Tanjun mają swoich zwolenników. W ulicznych stylizacjach najczęściej pojawiają się Kaishi w kolorze czarnym, ale nie ustępują im również inne warianty i wzory: kropki lub inne geometryczne kształty.

Z kolei Tanjuny są monochromatyczne. Ciekawym, ozdobnym elementem jest siateczkową cholewką, która dodatkowo jest funkcjonalna i przewiewna. Użytkownicy zachwalają te buty za supertrwałość.

Pora ogłosić zwycięzców. Są nimi ex aequo dwa modele: Tanjun i Kaishi. Gratulujemy!