Jak dbać o buty? Przegląd środków Bama

Jak dbać o buty? Przegląd środków Bama

Chcąc cieszyć się jak najdłużej swoim obuwiem musimy o nie odpowiednio zadbać. W dzisiejszych czasach przedłużenie żywotności ulubionych butów nie jest wcale skomplikowane, bowiem w sklepach znajdziemy ogrom innowacyjnych środków czyszczących i pielęgnujących. Dzisiejszy tekst kierowany jest do wszystkich, którzy chcą poprawić kondycję swoich butów i pragną sprawić, by wyglądały one jak nowe.

BAMA DEZODORANT FRESH 100ML PL

Bama Fresh

Kupując dezodorant do obuwia zamaskujesz nieprzyjemne zapach i odświeżysz wnętrze swoich ulubionych butów, tym samym poprawiając ogólny komfort użytkowania. Bama Fresh zapewnia nie tylko przyjemniejszy zapach, ale ma również właściwości antybakteryjne, które pozwolą zadbać ci o właściwą higienę stóp. Środek dostępne jest w formie łatwego w użyciu i w pełni funkcjonalnego aplikatora. Można go stosować do wszystkich rodzajów obuwia.

BAMA ODŚWIEŻACZ TRAINER FRESH 100ML PL

Bama Trainer Fresh

Kolejny dezodorant do obuwia z portfolio popularnej marki Bama. Ten wariant powstał z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia i regularnie trenują jakąś dyscyplinę sportową. Bama Trainer Fresh szybko pozbywa się nieprzyjemnego zapachu i sprawia, że z obuwia korzysta się o wiele bardziej komfortowo. Podobnie jak prezentowany wyżej dezodorant, Bama Trainer Fresh można kupić w postaci praktycznego aplikatora.

BAMA IMPREGNAT ALL PROTECTOR 400ML PL

Bama All Protector

W pielęgnacji obuwia liczą się nie tylko środki czyszczące i odświeżające, ale również impregnaty. Tego rodzaju specyfiki odpowiednio zabezpieczają nasze buty przed zagrożeniami, jakie na nie czyhają każdego dnia. Podczas zakupu obuwia warto wyposażyć się w środek Bama All Protector, który chroni przed brudem i wilgocią. Co najważniejsze, można go używać na różnych tworzywach, choć najlepiej sprawdza się w przypadku obuwia wyprodukowanego z naturalnej skóry licowej.

BAMA RENOWATOR BIAŁY 75 ML PL

Bama Renowator White

Posiadasz białe buty i chcesz o nie zadbać, by służyły ci jak najdłużej? W twoim ekwipunku nie powinno zabraknąć Bama Renovator White, czyli bieli kryjącej. Dzięki temu innowacyjnemu środkowi zamaskujesz wszelkie zarysowania i niedoskonałości, które z czasem pojawiają się na białym obuwiu.

BAMA PIANKA CZYSZCZĄCA PL

Bama Clean Care

Dzięki temu preparatowi łatwo i szybko wyczyścisz swoje ulubione buty. Działanie środka opiera się na tak zwanej aktywnej piance, która jest skuteczna nawet w przypadku z pozoru trudnych zabrudzeń, z których usunięciem nie poradziłyby sobie standardowe środki czyszczące. Bama Clean & Care trwale usunie nawet plamy po soli drogowej (więcej na ten temat w poradniku - Jak czyścić buty z soli?), co stanowi bardzo częsty problem w sezonie zimowym.

BAMA KREM OCHRONNY 50 ML

Bama Crema de cera

Wosk w kremie, który pomoże ci zadbać o buty wykonane z naturalnej skóry licowej oraz skóry ekologicznej. Środek doskonale odżywia skórę i natłuszcza ją, tym samym chroniąc przed zabrudzeniami, wilgocią i uszkodzeniami.