adidas Performance – seria stworzona dla aktywnych

adidas Performance – seria stworzona dla aktywnych

Na co dzień aktywnie spędzasz czas? Uprawiasz sport, lubisz czasem wyskoczyć na jogging, a może jesteś stałym bywalcem siłowni lub klubów fitness? Niezależnie od tego, jaką formę ruchu preferujesz, na pewno wiesz, że gdy wchodzisz na wyższy poziom aktywności, zmieniają się Twoje potrzeby. Chcesz, aby Twoje ubranie, obuwie czy akcesoria były praktyczne, doskonałe jakościowo i wspierały Cię w ruchu. A najlepsze wsparcie może Ci zapewnić tylko produkt, który powstał z myślą o aktywnych – ich swobodzie ruchów, skutecznym odprowadzaniu wilgoci i trwałości. I właśnie takie rzeczy tworzą trzon serii adidas Performance.

Technologia w służbie sportu

Produkty adidas Performance odznaczają się praktycznymi krojami, użyciem materiałów, które pozwalają na swobodę ruchu, a także technologiami wspierającymi aktywne osoby w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Takie rozwiązania jak Climacool czy Climalite są odpowiedzialne za zachowanie suchości, zapewniają odpowiednie odprowadzanie wilgoci, a także stałą wymianę powietrza. Z kolei technologie takie jak Boost, czyli specjalna pianka, która kryje się w podeszwie środkowej obuwia z serii Performance, to sposób na to, aby utrzymać optymalną amortyzację, czucie podłoża i jednocześnie dostać maksymalny zwrot energii z każdego ruchu. Performance to seria, w której znajdziesz zarówno buty treningowe czy biegowe, jak i klapki na basen, korki, kurtki czy topy albo legginsy, a nawet skarpetki. Każdy z tych produktów kryje w sobie moc, którą możesz wykorzystać podczas treningu.

Nie rezygnuj ze wsparcia!

No dobrze, ale dlaczego wybór odpowiedniego stroju treningowego jest tak ważny? Wyobraź sobie, że jedziesz na rowerze, jesteś na siłowni i podnosisz jakiś ciężar albo wykonujesz ćwiczenia cardio. Wysiłek wymaga od Ciebie skupienia, a Twoje głowa i ciało są już zajęte… męczeniem się. Czy w takiej sytuacji jest miejsce na walkę z niewygodnym strojem, mokrą koszulkę albo skarpetkami, które sprawiają, że stopa ślizga się wewnątrz buta? Oczywiście, że nie! Musimy także pamiętać, że elementy takie jak osuwające się legginsy, niewygodne buty czy koszulka, która nie chce z nami współpracować, mogą znacznie przyczynić się do efektywności naszych treningów, a jeśli trenujemy profesjonalnie – także do pogorszenia naszych wyników. Dlatego warto skupić się na skompletowaniu stroju, który będzie wsparciem, a nie przeszkodą.

Najlepszy styl także w ruchu

Wisienką na torcie udanego treningowego zestawu jest oczywiście jego wygląd! Odpowiedni strój ma znaczenie nie tylko w kontekście mody czy stylu, ale także… naszej pewności siebie. A to również potrafi mieć niebagatelny wpływ na nasze osiągnięcia sportowe. Dlatego produkty z serii adidas Performance biorą pod uwagę także ten aspekt. Wszystkie ubrania, obuwie i akcesoria są przemyślane tak, aby tworzyć udane sportowe outfity dla kobiet i mężczyzn o różnorodnych gustach i sylwetkach, a także podkreślać ich atuty przy jednoczesnym tuszowaniu mankamentów. Z takim wsparciem na pewno dotrzesz do celu. I to w pięknym stylu!

Wybierz swoje buty z serii adidas Performance

279.99

229.99

229.99

159.99

169.99

129.99

229.99

159.99

179.99

129.99

199.99

129.99

279.99

199.99

379.99

349.99

199.99

179.99

99.99

79.99

229.99

199.99

329.99

129.99

379.99

329.99

Wybierz swoje ubrania z serii adidas Performance